לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  אירועים לחברות

  לחשוב על דרך להרים אירועים לחברות זה לא דבר קל. צריך לדעת מה האופי והסגנון של כלל המוזמנים על מנת לקלוע לטעם המדויק ובכדי לאפשר חוויה משמעותית שתלכד בין כל החברים בארגון. אתם יכולים לחשוב על משהו רגוע, כמו ישיבה במסעדה, ואתם יכולים לחשוב על משהו טיפה יותר משוגע ומופרע (לטובה) כמו ערב ריקודים ומסיבה שתשבור את הקרח בין כולם ותביא ותגרום לאנשים לעשות דברים שלא חשבתם שהם יעשו מפאת ההיכרות הקודמת שלכם. חברת שוגרדאנס המעסיקה רקדנים ורקדניות כישרוניים במיוחד נבטיח להרים לכם חגיגה בלתי נשכחת שתהפוך את אירוע החברה שלכם לדבר הגדול הבא שכולם חיכו לו.

  אירועים לחברות ועסקים

  • ריקודים זוגיים – ישנה חשיבות עצומה לשבירת המחסומים הנפשיים והרגשיים הכבדים במסגרת העבודה. כולם מבינים שמקום עבודה בארגון זה לא משהו שצריך להלחיץ, להפריד ולבודד אנשים להיות מכונסים בתוך עצמם. הריקוד יכול לעזור להם לשחרר את הכבלים ולהפגין ביטחון שיכול לעזור הן להם והן לארגון בו הם עובדים בכך שיתפקדו טוב יותר. ריקודים זוגיים זה משהו שיכול לשבור את הקרח בין כל שני עמיתים לעבודה שלא היו בהכרח נפגשים ומדברים קודם לכן.
  • ריקודים המוניים – רוצים לראות את כל העמיתים לעבודה מרימים את הרגליים ועושים משהו במשותף שלא חשבתם שהם יעשו יחד? ריקודים המוניים זה כנראה מה שיעזור להם להיפתח. ריקודי פלאשמוב הם דוגמה מצוינת לכך.
  • רקדנים מקצועיים למסיבה – הרמתם ערב לחברה ולארגון שלכם, אתם רוצים לתבל אותו עם סט רקדנים ורקדניות מקצועיים, זה דבר שיכול לשדרג את החגיגה פי כמה וכמה. רקדנים מקצועיים יכולים להמריץ את הקהל להצטרף לריקודים ולסייע לכל מי שמתבייש או לא מנוסה בריקודים לעשות את זה כמו גדולים.

  ארגון אירועים לחברות

  אין ערב חברה טוב ומוצלח בלי שתוסיפו לו מוזיקה וריקודים. ריקוד זו השפה של הגוף בה כל אחד יכול להתבטא הכי טוב. אנחנו בשוגרדאנס מבינים את הצורך הזה להיות פתוחים, משוחררים ובעלי רוח טובה הן במשרד בעבודה והן בחיים בכלל. רוצים לשמוע עוד על שירותי הריקודים שלנו? הכנסו לאתר או הרימו לנו טלפון ואנחנו נדאג להרים לכם יופי של חגיגה במסגרת אירועים לחברות.

   

  אירועי חברה               אירועים לחברות

   

                   

  אטרקציות לאירועי חברה

  אירועי חברה הם הפקה בפני עצמה. למרות שיש מגוון עצום של אטרקציות שתוכלו לשלב באירועי החברה שלכם, אתם צריכים לזכור שחובה לדאוג לתוכן ולאטרקציות שיהוו את "הרוטב הסודי" של האירוע. האירוע חייב להיות סוחף ולגרום לכל העובדים, גם לאלו שמתביישים, לקום על הרגליים ולקחת חלק באירוע – אחרת האירוע יהיה יבש ולא מהנה. ויש דרך לעשות זאת, כאן לפניכם.

  רקדנים ורקדניות לאירועי חברה

  כאמור יש מגוון עצום בשוק האטרקציות לאירועי חברה – החל מדוכני ממתקים, בר נייד, להטוטים, משחקים שונים, נגנים, מבוכים, מופעי בידור עם אומנים ועוד. אבל אטרקציה אחת שאסור לכם לוותר עליה היא רקדנים ורקדניות מקצועיים לאירועי החברה שלכם. זוהי אומנם אטרקציה אשר אולי עלולה להישמע מביכה או אפילו מעוררת חוסר נוחות, אך היא למעשה המהנה ביותר. עם רקדנים ורקדניות מקצועיים האווירה תתחמם, כל העובדים שלכם יקומו על הרגליים – גם מי שעייפים אחרי יום העבודה וגם מי שסתם מתביישים. זה ישדרג משמעותית את האירוע שלכם, ואסור לכם לוותר על כך. דוכן ממתקים נוסף לא משנה הרבה את המשוואה, אבל רקדנים מקצועיים משנים אותה בהחלט.

  תעודת ביטוח לאירוע שמח

  רקדנים ורקדניות מקצועיים באירועי חברה מציעים עבורכם מגוון של סגנונות ריקוד – בהתאמה והלימה לתוכן האירוע שלכם. כך למשל תוכלו לשלב רקדנים גלויים, כמו גם רקדנים סמויים בסגנונות של סלסה, בצ'אטה, היפ הופ ועוד. מדובר באטרקציה אשר מתמזגת עם האירוע ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. אטרקציות לאירועי חברה גם כוללות די ג'יי מקצועי, עמדות פופ אפ ניידות של מניקור, איפור, מגנטים ועוד. כדאי מאוד לתכנן ולבנות בצורה מסודרת את רשימת האטרקציות לאירועי החברה שלכם, ולהתאימם לעובדים.

  אירועי חברה עם אווירה

  עם SugarDance אשר מציעה רקדנים ורקדניות מקצועיים, אתם יכולים להיות בטוחים שאירוע החברה שלכם יהיה מעולה וסוחף. הרקדנים יחממו את האווירה וכל עובדי החברה יקומו על הרגליים, כך שאירוע החברה שלכם יהיה זכור לעובדים שלכם לעוד הרבה זמן קדימה, וכולם יהיו מרוצים – המנהלים והעובדים. פנו עוד היום להזמנת רקדנים מקצועיים לאירועי חברה.

  ערב חברה לעובדים

  במקומות עבודה רבים בוחרים לקיים מדי זמן מה ערב חברה לעובדים, אשר מטרתו היא לגבש את העובדים כולם, לעתים מחלקה ספציפית או כמה צוותים מסוימים. ניתן בקלות לארגן ערב חברה מנצח לעובדים שלכם עם תוכן מקורי, הפעלות מיוחדות והנאה רבה. ניתן לשלב גם סדנאות מקוריות, מופעי סטנד אפ, אוכל משובח, בר קוקטיילים מיוחד, עיצוב מושקע, תאורה ומוזיקה מתאימה, ועוד. אחת מהפעילויות האהובות ביותר על אינספור חברות הוא ריקודים משותפים בכמה קונסטלציות, פעילות מגבשת, מהנה ומרגשת. רוצים לשמוע עוד? ריכזנו לפניכם מידע חשוב בנושא.

  רעיונות והפעלות

  יש כל כך הרבה רעיונות ואטרקציות שניתן לשלב במסגרת של ערב חברה לעובדים. ראשית, יש להתאים את האטרקציות להיקף המשתתפים. אם מדובר למשל בחברה קטנה של 20 עובדים הרי שזה שונה מאוד מתכנון ערב אשר מיועד ל200 עובדים. לא בהכרח כל אטרקציה והפעלה שתתאים לקהל רחב תתאים גם לקהל מצומצם יחסית של כמה עשרות עובדים. להיקף עובדים מצומצם יותר תוכלו לשלב סדנאות אינטימיות יותר ומקוריות כמו סדנאות יצירה, בישול או כתיבה, ועבור ערב חברה לעובדים בהיקף של כמה מאות עובדים תוכלו לשלב אומני סטנד אפ ומוזיקה, די ג'יי ורקדנים.

  שבירת הקרח

  אחד הקשיים שעולים בתכנון והפקת ערב חברה לעובדים, כמו גם כמובן במהלך הערב עצמו, הינו האלמנט ששובר את הקרח הראשוני בין העובדים וגורם להם להנות יחדיו אף על פי שלא כולם החברים הכי טובים אחד של השני. יש חברות וארגונים גדולים בהם כל עובד מכיר רק היקף מצומצם יחסית של עובדים, ולכן נדרש בהחלט לשלב באירוע את אותו האלמנט אשר יגבש את כולם יחדיו בצורה פשוטה ומהנה. אחת האפשרויות לעשות זאת בקלות היא באמצעות שילוב של רקדנים ורקדניות מקצועיים, כמו גם הפעלות ריקוד משותפות הכוללות ריקודים זוגיים והמוניים.

  תוכלו בקלות לייצר את שבירת הקרח הראשונית הזו שהיא כל כך חשובה – עם שילוב של רקדנים גלויים וסמויים בערב חברה לעובדים שלכם. מדובר ברקדנים מקצועיים אשר מתמזגים עם הקהל, סוחפים אחריהם את הנוכחים וגורמים  לכולם לזוז ולהנות מאוד. תוכלו לעשות זאת בקלות עם הרקדנים המקצועיים של SugarDance המציעה שורת רקדנים ורקדניות מקצועיים עם כישורי ריקוד במגוון של סגנונות – לטיניים, היפ הופ, סלסה ועוד.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים
    This site is registered on wpml.org as a development site.