לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  אטרקציות לאירועי חברה

  לחשוב על דרך להרים אירועים לחברות זה לא דבר קל. צריך לדעת מה האופי והסגנון של כלל המוזמנים על מנת לקלוע לטעם המדויק ובכדי לאפשר חוויה משמעותית שתלכד בין כל החברים בארגון. אתם יכולים לחשוב על משהו רגוע, כמו ישיבה במסעדה, ואתם יכולים לחשוב על משהו טיפה יותר משוגע ומופרע (לטובה) כמו ערב ריקודים ומסיבה שתשבור את הקרח בין כולם ותביא ותגרום לאנשים לעשות דברים שלא חשבתם שהם יעשו מפאת ההיכרות הקודמת שלכם. חברת שוגרדאנס המעסיקה רקדנים ורקדניות כישרוניים במיוחד נבטיח להרים לכם חגיגה בלתי נשכחת שתהפוך את אירוע החברה שלכם לדבר הגדול הבא שכולם חיכו לו.

  אירועים לחברות ועסקים

  • ריקודים זוגיים – ישנה חשיבות עצומה לשבירת המחסומים הנפשיים והרגשיים הכבדים במסגרת העבודה. כולם מבינים שמקום עבודה בארגון זה לא משהו שצריך להלחיץ, להפריד ולבודד אנשים להיות מכונסים בתוך עצמם. הריקוד יכול לעזור להם לשחרר את הכבלים ולהפגין ביטחון שיכול לעזור הן להם והן לארגון בו הם עובדים בכך שיתפקדו טוב יותר. ריקודים זוגיים זה משהו שיכול לשבור את הקרח בין כל שני עמיתים לעבודה שלא היו בהכרח נפגשים ומדברים קודם לכן.
  • ריקודים המוניים – רוצים לראות את כל העמיתים לעבודה מרימים את הרגליים ועושים משהו במשותף שלא חשבתם שהם יעשו יחד? ריקודים המוניים זה כנראה מה שיעזור להם להיפתח. ריקודי פלאשמוב הם דוגמה מצוינת לכך.
  • רקדנים מקצועיים למסיבה – הרמתם ערב לחברה ולארגון שלכם, אתם רוצים לתבל אותו עם סט רקדנים ורקדניות מקצועיים, זה דבר שיכול לשדרג את החגיגה פי כמה וכמה. רקדנים מקצועיים יכולים להמריץ את הקהל להצטרף לריקודים ולסייע לכל מי שמתבייש או לא מנוסה בריקודים לעשות את זה כמו גדולים.

  ארגון אירועים לחברות

  אין ערב חברה טוב ומוצלח בלי שתוסיפו לו מוזיקה וריקודים. ריקוד זו השפה של הגוף בה כל אחד יכול להתבטא הכי טוב. אנחנו בשוגרדאנס מבינים את הצורך הזה להיות פתוחים, משוחררים ובעלי רוח טובה הן במשרד בעבודה והן בחיים בכלל. רוצים לשמוע עוד על שירותי הריקודים שלנו? הכנסו לאתר או הרימו לנו טלפון ואנחנו נדאג להרים לכם יופי של חגיגה במסגרת אירועים לחברות.

   

  אירועי חברה               אירועים לחברות

   

  הפעלות לאירועי חברה                  אטרקציה מיוחדת לאירוע חברה

  מפעילים את העובדים באמצעות רקדנים מקצוענים

  אירועי חברה הם הפקה בפני עצמה. למרות שיש מגוון עצום של אטרקציות שתוכלו לשלב באירועי החברה שלכם, אתם צריכים לזכור שחובה לדאוג לתוכן ולאטרקציות שיהוו את "הרוטב הסודי" של האירוע. האירוע חייב להיות סוחף ולגרום לכל העובדים, גם לאלו שמתביישים, לקום על הרגליים ולקחת חלק באירוע – אחרת האירוע יהיה יבש ולא מהנה. ויש דרך לעשות זאת, כאן לפניכם.

  רקדנים ורקדניות לאירועי חברה

  כאמור יש מגוון עצום בשוק האטרקציות לאירועי חברה – החל מדוכני ממתקים, בר נייד, להטוטים, משחקים שונים, נגנים, מבוכים, מופעי בידור עם אומנים ועוד. אבל אטרקציה אחת שאסור לכם לוותר עליה היא רקדנים ורקדניות מקצועיים לאירועי החברה שלכם. זוהי אומנם אטרקציה אשר אולי עלולה להישמע מביכה או אפילו מעוררת חוסר נוחות, אך היא למעשה המהנה ביותר. עם רקדנים ורקדניות מקצועיים האווירה תתחמם, כל העובדים שלכם יקומו על הרגליים – גם מי שעייפים אחרי יום העבודה וגם מי שסתם מתביישים. זה ישדרג משמעותית את האירוע שלכם, ואסור לכם לוותר על כך. דוכן ממתקים נוסף לא משנה הרבה את המשוואה, אבל רקדנים מקצועיים משנים אותה בהחלט.

  תעודת ביטוח לאירוע שמח

  רקדנים ורקדניות מקצועיים באירועי חברה מציעים עבורכם מגוון של סגנונות ריקוד – בהתאמה והלימה לתוכן האירוע שלכם. כך למשל תוכלו לשלב רקדנים גלויים, כמו גם רקדנים סמויים בסגנונות של סלסה, בצ'אטה, היפ הופ ועוד. מדובר באטרקציה אשר מתמזגת עם האירוע ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. אטרקציות לאירועי חברה גם כוללות די ג'יי מקצועי, עמדות פופ אפ ניידות של מניקור, איפור, מגנטים ועוד. כדאי מאוד לתכנן ולבנות בצורה מסודרת את רשימת האטרקציות לאירועי החברה שלכם, ולהתאימם לעובדים.

  אירועי חברה עם אווירה

  עם SugarDance אשר מציעה רקדנים ורקדניות מקצועיים, אתם יכולים להיות בטוחים שאירוע החברה שלכם יהיה מעולה וסוחף. הרקדנים יחממו את האווירה וכל עובדי החברה יקומו על הרגליים, כך שאירוע החברה שלכם יהיה זכור לעובדים שלכם לעוד הרבה זמן קדימה, וכולם יהיו מרוצים – המנהלים והעובדים. פנו עוד היום להזמנת רקדנים מקצועיים לאירועי חברה.

  ערב חברה לעובדים

  במקומות עבודה רבים בוחרים לקיים מדי זמן מה ערב חברה לעובדים, אשר מטרתו היא לגבש את העובדים כולם, לעתים מחלקה ספציפית או כמה צוותים מסוימים. ניתן בקלות לארגן ערב חברה מנצח לעובדים שלכם עם תוכן מקורי, הפעלות מיוחדות והנאה רבה. ניתן לשלב גם סדנאות מקוריות, מופעי סטנד אפ, אוכל משובח, בר קוקטיילים מיוחד, עיצוב מושקע, תאורה ומוזיקה מתאימה, ועוד. אחת מהפעילויות האהובות ביותר על אינספור חברות הוא ריקודים משותפים בכמה קונסטלציות, פעילות מגבשת, מהנה ומרגשת. רוצים לשמוע עוד? ריכזנו לפניכם מידע חשוב בנושא.

  רעיונות והפעלות

  יש כל כך הרבה רעיונות ואטרקציות שניתן לשלב במסגרת של ערב חברה לעובדים. ראשית, יש להתאים את האטרקציות להיקף המשתתפים. אם מדובר למשל בחברה קטנה של 20 עובדים הרי שזה שונה מאוד מתכנון ערב אשר מיועד ל200 עובדים. לא בהכרח כל אטרקציה והפעלה שתתאים לקהל רחב תתאים גם לקהל מצומצם יחסית של כמה עשרות עובדים. להיקף עובדים מצומצם יותר תוכלו לשלב סדנאות אינטימיות יותר ומקוריות כמו סדנאות יצירה, בישול או כתיבה, ועבור ערב חברה לעובדים בהיקף של כמה מאות עובדים תוכלו לשלב אומני סטנד אפ ומוזיקה, די ג'יי ורקדנים.

  שבירת הקרח

  אחד הקשיים שעולים בתכנון והפקת ערב חברה לעובדים, כמו גם כמובן במהלך הערב עצמו, הינו האלמנט ששובר את הקרח הראשוני בין העובדים וגורם להם להנות יחדיו אף על פי שלא כולם החברים הכי טובים אחד של השני. יש חברות וארגונים גדולים בהם כל עובד מכיר רק היקף מצומצם יחסית של עובדים, ולכן נדרש בהחלט לשלב באירוע את אותו האלמנט אשר יגבש את כולם יחדיו בצורה פשוטה ומהנה. אחת האפשרויות לעשות זאת בקלות היא באמצעות שילוב של רקדנים ורקדניות מקצועיים, כמו גם הפעלות ריקוד משותפות הכוללות ריקודים זוגיים והמוניים.

  תוכלו בקלות לייצר את שבירת הקרח הראשונית הזו שהיא כל כך חשובה – עם שילוב של רקדנים גלויים וסמויים בערב חברה לעובדים שלכם. מדובר ברקדנים מקצועיים אשר מתמזגים עם הקהל, סוחפים אחריהם את הנוכחים וגורמים  לכולם לזוז ולהנות מאוד. תוכלו לעשות זאת בקלות עם הרקדנים המקצועיים של SugarDance המציעה שורת רקדנים ורקדניות מקצועיים עם כישורי ריקוד במגוון של סגנונות – לטיניים, היפ הופ, סלסה ועוד.

  הפעלות לאירועי חברה

  הפעלות לאירועי חברה

  לארגן אירוע חברה שבו כולם ייקחו חלק זוהי משימה לא פשוטה. לא כולם מעוניינים עבור כל פעילות לוותר על הזמן שלהם לנוח בבית עם המשפחה או לצאת בערב עם חברים. לכן, על מנת שאנשים רבים יגיעו חשוב שהאטרקציה תהיה אטרקטיבית. ישנם מגוון סוגים של הפעלות לאירועי חברה- לצאת לטיול יומי, לצאת בערב למסעדה, להביא אומן אורח ועוד. אנחנו SUGAR DANCE מציעים דבר מקורי שוודאי לא חשבתם עליו- הפעלות העזרת ריקוד!

  הפעלות לאירועי חברה בעזרת ריקודים

  מתוך מגוון האופציות הפרוסות לפניכם בחרתם הפעלות לאירועי חברה בעזרת ריקודים ורקדנים. יש מגוון יש פעילויות בתחום זה. ראשית, ריקוד זוגות. אן דבר יותר מאחד ומגבש מאשר לרקוד ריקוד זוגות. דרך ריקוד, אפשר להרגיש ולהכיר את הבן אדם, ומי יודע, אולי תהיו חברים טובים בסוף. בנוסף, ניתן לעשות הפעלה בעזרת ריקוד קבוצתי. בעזרת ריקודים כמו פלאש מוב, ריקודים לטיניים, סלסה ועוד אפשר להרקיד את כולם באותו הקצב למוזיקה מהנה. כמוכן, אם אתם מעוניינים פשוט במסיבת ריקודים אך מפחדים שאף אחד מהעובדים לא יהיה הראשון שיעלה על הרחבה, תוכלו להזמין את צוות החיזוק שלנו שיהיו הראשונים לעלות על הרחבה והאחרונים לעזוב אותה.

  חשיבות אירועי חברה

  פעמים רבות לאנשים קשה לראות בקולגות מהעבודה כחברים לחיים. הפעלות לאירועי חברה לעיתים קרובות גורמות לכך שאנשים שלא בהכרח חשבו שיתקרבו ויהיו חברים, בסוף מתקרבים. הפעלות כמו ריקודי קבוצות וריקודי זוגות אפשר להכיר את האדם ליד ולהיפתח גם אם זה בריקוד, שזוהי שפה משל עצמה. הפעלות כאלו גורמות לאנשים לצאת קצת מאזור הנוחות ולהקשר לאנשים שאמנם מכירים היטב, אך לא בתור קשר חברי.

  התפקיד שלנו הוא לשמח אתכם ואת העובדים

  ישנן המון חברות שמספקות רקדנים, אך מעטות הן כמו SUGAR DANCE. הרקדנים והרקדניות בחברה מאמינים בלב שלם שמה שהם עושים זו שליחות, כיוון שאין מצווה גדולה יותר מאשר לשמח אנשים אחרים ביום שמחתם. בזכות צוות הרקדנים המוכשר, מגוון רחב של שירותים וכל זה במחירים משתלמים הופכים אותנו SUGAR DANCE למספר אחד בתחום הזה!

  אטרקציות למסיבות חברה

  כאשר אנו מדברים על מסיבות חברה ישנן מגוון אופציות לאטרקציות מתאימות- כך למשל ניתן לשלב אטרקציות שמטרתן לגבש את העובדים כמו למשל הפעלות שונות, סדנאות מאתגרות של הישרדות או חיפוש מטמון מאתגר במיוחד, סדנאות יצירה מרתקות כמו ציור או פיסול או שלל אפשרויות נוספות. אטרקציות למסיבות חברה גם כוללות שילוב של רקדנים ורקדניות מקצועיים ברחבת הריקודים של המסיבה או יצירת פעילויות ריקוד המוניות או בזוגות – על מנת להקפיץ את הקהל, לגרום לו לקום מהכיסאות ולרקוד עד הבוקר.

  אטרקציות לערב חברה

  לשבור את המחסומים הרגשיים והמבוכה

  לרבים, ריקוד בפומבי מהווה פחד מסוים ואף עלול לגרום למבוכה אצל רבים, אך זהו לא סוף הסיפור- בעזרת הנחיה נכונה, כמו גם שיתוף פעולה והוספת רקדנים סמויים אשר מקפיצים את הרחבה, ניתן לשבור את השריון של הרקדנים הביישנים ביותר. כמו כן, ריקודים בזוגות ידועים בתור מגבירי אמון, מה שחשוב במיוחד בעבודה משותפת בצוות. איתנו תוכלו לשבור את המחסומים הרגשיים, להתגבר על הביישנות והמבוכה ולהתחיל לפזז יחדיו על הרחבה.

  אטרקציות לחברות

  טיפ חשוב

  חשוב לזכור שכל האטרקציות שתבחרו לשלב חייבות להיות אטרקציות למסיבות שהן בהתאמה לקהל שלכם, ואחד הדברים החשובים הוא לבחור תמהיל של אטרקציות שיספקו לקהל שלכם מספיק אתגר והנאה לקחת חלק בפעילויות ובתוכן. אחת הדרכים היעילות והמהנות ביותר שניתן לחשוב עליהן על מנת להקפיץ את הקהל היא שילוב רקדנים מקצועיים. תוכלו לשלב את הרקדנים המוכשרים של SugarDance המציעים מגוון של סגנונות ריקוד כמו למשל  ריקודים לטיניים, סגנון היפ הופ, סלסה, בצ'אטה ועוד. רקדנים גלויים וסמויים הם חלק בלתי נפרד מקונספט של אירוע מנצח, וכאשר מדברים על אטרקציות למסיבות מדובר באלמנט כל כך מהותי וחשוב. אין מסיבה בלי מוסיקה וריקודים, ולכן אתם לא יכולים לוותר על כך. שלבו עוד היום רקדנים ורקדניות גלויים וסמויים במסיבה שלכם, וכל האורחים שהזמנתם יהיו מרוצים.

  אטרקציות לאירועי חברה

  בקרוב האירוע חברה הגדול אותו אתם מארגנים כבר חודשים יוצא לפועל. לאירוע יוזמנו מאות אנשים, יהיה אוכל טוב, הופעות, המקום יהיה נעים וכל מה שצריך על מנת שהאירוע יעבוד ויהיה מושלם. רק דבר אחד חסר- פעילות שתגרום לכולם להיות רק הרגליים. לגרום לכולם לזוז, לצחוק, לשמוח ללהנות. כשחושבים על אטרקציות לאירועי חברה, צריך לחשוב יצירתי, מחוץ לקופסא. אם אתם שואלים אותנו, SugarDance, אנחנו חושבים שלהביא רקדנים ורקדניות ואירועי חברה זה רעיון מעולה. הם יכולים לשמש כרקדני פלאש מוב, מופע ריקודים מקפיץ או אפילו שיעור ריקוד. אם תרצו להביא לאטרקציה באירוע החברה רקדנים, אנחנו נשמח לעמוד כאן לשירותכם!

  אטרקציות לאירועי חברה – רקדנים ורקדניות

  באירוע חברה בו מביאים רקדנים ורקדניות, ניתן מיד להבין שהאירוע הולך להיות יוצא דופן. מבין מבחר אטרקציות לאירועי חברה, מעטים היו חושבים להביא רקדנים, וחבל. לרקדנים באירועי חברה יכולים להיות מספר שימושים,
  רקדני פלאש מוב- אם לא הייתם חלק מפלאש מוב, אין ספק שחוויה גדולה עומדת לפניכם. ריקוד פלאש מוב הוא ריקוד קליט לצלילי מוזיקה קצבית שכולם רוקדים ביחד. התנועות הן קלות יחסית, מה שגורם לכך שמרבית המשתתפים יוכלו לרקוד את הריקוד בהצלחה, ובכך זה הופך להיות מופע עוצמתי וחזק.
  שיעורי ריקוד- בכל סגנון שתבחרו- היפ הופ, סלסה, באצטה ועוד, תוכלו לעשות לעובדים בחברה שיעור ריקוד שבסופו תרימו ריקוד קליל שהוא חלק משיר קצבי ומוכר.
  מופע ריקוד- דבר שיכול לשדרג מסיבה, הוא להביא אליה רקדנים שירקדו על הבאה. הריקודים יתנו לקהל השראה על סגנון הריקוד שהם רוצים לרקוד ויגרום לאנשים רבים פשוט לקום על הרגליים ולזוז!

  אטרקציות לאירועי חברה במרכז

  באים לשמח אתכם

  SugarDance  היא חברה המספקת שירותי רקדנים למגוון אירועים, למשל, אטרקציות לאירועי חברה. הרקדנים שלו מקצועיים במגוון סגנונות כמו ריקוד ברזילאי, ריקודים סלוניים, היפ הופ, ריקודים לטיניים ועוד. המטרה הכי גדולה של הרקדנים שלנו בסופו של יום היא לשמח אתכם ולרומם לכם את מצב הרוח, ומה יותר משמח ומקפיץ מאשר ריקודים ותנועה? אז למה אתם מחכים? הזמינו רקדנים לאירוע הבא שלכם!

  רקדנים סמויים SugarDance
  5.0
  מבוסס על 80 ביקורות
  powered by Google
  אבי מורה עם המון סבלנות ונתינהמקצוען אמיתי ומאד נחמד.אני בהחלט רואה אצלי שיפור בטכניקהובסגנון הריקוד.ממליצה בחום💃
  Michael ZolotovMichael Zolotov
  10:26 31 Aug 23
  מדהימים! עשו לנו את האירוע מאוד שמח ומאוד! הרקידו את כולם! הרחבה הייתה מלאה!! ממליצים בחום
  את אבי, בעלי ואני הכרנו כשהוזמנו למסיבה לטינית ורצינו קצת ידע בסיסי. פנינו אליו בלי שום ידע קודם בריקודים. אבי מיד התגייס, לימד אותנו בכזאת עדינות ומקצועיות. התחלנו לרקוד מ 0. אחרי המסיבה, ביקשנו ממנו להמשיך וללמד אותנו. המשכנו לרקוד והפעם ללא שום תכתיב חיצוני פשוט כי בזכותו "נדלקנו" על התחום.האופן שבו אבי מלמד התאימה לנו מאד וגרמה לנו להתאהב בתחום ולהתמקצע בורונית ואלון איזנשטדט
  PoliNa ShaykoPoliNa Shayko
  10:10 20 Jul 23
  מורה מקסים ומקצועי!אני ממש לא רקדנית, הוא הצליח לבנות לי ריקוד בדיוק ליכולות שלי, לשיר שביקשתי ובזמנים הלחוצים שהצבתי. התוצאה הייתה מושלמת.
  אופק וקניןאופק וקנין
  08:07 07 Jul 23
  שירות מעולה! פניתי לאבי בהתראה קצרה וישר נענה לקחת את האתגר. יצרו לנו ריקוד מושלם שענה על כל הציפיות !
  Sapir AvidanSapir Avidan
  13:30 26 Jun 23
  שכרנו את אבי סוכר והכוריאגרפית טל נצר למסיבת סיום של כיתה ו', הצוות היה מקצועי, אדיב, שירותי ונעים.בזכות המקצועיות הילדים שיתפו פעולה והמופע היה מדהים.הכוריאגרפיה הייתה מושקעת, אבל מעל הכל היחס לילדים. ממליצים בחום- ביה"ס דורון.תודה רבה!
  מעין המרשלגמעין המרשלג
  04:42 14 Jun 23
  אבי היקרר!!תודה ענקית על הסבלנות האין סופית שלך, ההשקעה, ההבנה, והחשיבה על כל צעד וסיבוב.אין לנו ספק שבזכותך הערב השתדרג ועלה לגבהים חדשים.אתה אלוף ושימחת אותנו ברמות.עכשיו אני יכולה לשתף אותך שאני פחות רציתי לעשות ריקוד ובעלי ממש התחנן, כשאמר לי שסגר איתך שיעור היו לי ספקות, לא האמנתי שזו תהיה התוצאה הסופית, אני כל כך שמחה שעשינו את זה. כולםםם אמרו לנו שהריקוד היה מהמם, והמון בזכותך.הריקודים יצאו שניהם באמת מושלמים!!תודה על הכלללל ואיזה כיף שהיית ברגע האמת 🙏🏻❤️
  Dahlia GreidingerDahlia Greidinger
  16:34 04 Jun 23
  חוויה מדהימה מתחילתה ועד סופה, הכל בוצע בכזו מקצועיות וזמינות שלא תאמן.אהבתי: נהננו מהמקצועיות ומכמה שהצוות מקסים ונחמדהטיפ שלי: להקשיב לצוות המיומן מראש
  את אבי מצאתי בקבוצת פייסבוק כאשר חיפשנו מורה לריקוד שיעשה לנו ריקוד חתונה מיוחד ובלתי רגיל. למזלי נתקלתי הבחורה שהמליצה על אבי. מהשיחה הראשונה הבנו שמדובר במקצוען אמיתי!! אבי איש מקסים, רקדן מעולה ופשוט נעים להיות בחברתו. כל שיעור שהעברנו עם אבי היה כיף, נינוח ומלמד. אבי לוקח את השיעורים למקום שהוא מעל המצופה, תמיד זמין לשאלות ואפשר לשלוח לו סרטונים כשמתאמנים לבד בבית והוא נותן דגשים אפילו מחוץ למסגרת השיעור. אין אחד שלא החמיא לנו על הריקוד המדהים שלנו ❤️
  js_loader
  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   ריקוד יווני באירוע

   אם אתם מחפשים דרך נהדרת להנות מאירוע חברתי, אין כמו להצטרף לריקוד יווני. ריקוד יווני הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות היוונית, שמשקפ...
   המשך קריאה
   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים