לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  טיפים לרחבת הריקודים

  3 טיפים לרחבת ריקודים מוצלחת יותר

  איך סידור ההושבה יכול להשפיע לטובה על רחבת הריקודים?

  בכל אירוע יהיו אנשים שאוהבים לרקוד וכאלה שפחות.

  אנשים שלא אוהבים לרקוד מומלץ להושיב הרחק מרחבת הריקודים, כך שיהיה להם השקט לבחור מה לעשות בזמן האירוע , והם יוכל ו לאכול, לשתות ולהשלים פערים עם חברים או משפחה שלא ראו
  זמן רב. אורחים שאוהבים לרקוד יגיעו לרחבת הריקודים מכל מקום שבו ישבו , ולכן מומלץ להושיב אותם באמצע. כאשר הם יקומו לרקוד הם יוכלו להשפיע עם האנרגיה שלהם על אנשים אחרים שאולי רוצים לרקוד, אך נבוכים להיות הראשונים להגיע אל רחבת הריקודים.

  בקו הראשון הסמוך לרחבת הריקודים מומלץ למקם את האנשים שיש להם רצון לרקוד, אך צריכים מעט עידוד או קצת נבוכים להיות הראשונים על רחבת הריקודים . אין ספק שכאשר הרחבה תתחיל להתמלא והאנרגיות באירוע יעלו, יהיה להם קל יותר לעמוד ולהצטרף אל הרוקדים.

  אביזרים לרחבת הריקודים

  בחתונות ובאירועים נוספים החלק הראשון של הריקודים נועד לחבר בין האורחי ם שהגיעו מהבית, ומהעבודה לאווירה אחרת של אירוע. להשיל מהם את היו ם, ולאט לאט לגרום להם להשתחרר ולעשות שמח .

  ואז מגיע החלק השני , האורחים כבר הרימו לחיים, מילאו מעט את הבטן רקדו והתערבבו.

  האווירה והמוסיקה יגרמו להם להיות יותר מחויכים, קלילים ונינוחים . זה עיתוי מצוין לשלוף את האביזרים והזוהרים שאורגנו מראש בסלסלות, ולעבור בין האורחים עם חיוך גדול ולתת להם לבחור בין שרשרת הוואי, למשקפיים זוהרים, כלי נגינה מתנפחים או אפילו כפכפים .

  ולמשך שארית הערב האורחים ירגישו שוב כמו ילדים שפשוט רוקדים ונהנים מהחיים .

  רקדנים סמויים ורקדנים גלויים להרקדת קהל:

  רקדנים שמתמחים בהרקדת קהל, לרוב נקראים רקדנים סמויים.

  מאחר שהם מגיעים עם סיפור כיסוי על תקן החברים הכי טובים או ה"שושבינים" של הזוג.

  הרקדנים הם לפני הכול אנשים שיודעים להשתמש באנרגיות שלהם על מנת לעורר ולהלהיב את הקהל. הנוכחות המדבקת והשמחה שלהם מעוררת את הרקדן החבוי בכל אחד מהאורחים ומעודדת אותם לבוא לרחבה.

  רקדנים גלויים הם רקדנים שאפשר להרגיש בנוח לרקוד איתם, ללא חשש מהמוסכמות החברתיות . הם עוזרים לאורחים להתגבר על המבוכה הראשונית, להתחבר לרקדנים על הרחבה ולכלל האורחים שרוקדים.

  במקרים מסוימים הרקדנים הגלויים אף ניגשי ם עם חיוך ומזמינים מהשולחנות את אותם אורחים שמאותתים בשפת הגוף שהם מעוניינים לרקוד, אך צריכים את העידוד להגיע אל רחבת הריקודים .

  התוצאה מרהיבה – אירוע שבו יש רקדנים סמויים או גלויים הוא אירוע שבו הקהל רוקד ושמח הרבה מעבר לצפוי, והאנרגיות מתרוממות לשמיים ולצופה מהצד זו בהחלט חגיגה לעיניים .

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים