לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  להגביר את העוצמה שיש על רחבת הריקודים – הכיצד?

  מכירים את המצב בו באירועים, מוזיקה לריקודים מתחילה אך אף אחד לא מתחיל לרקוד? כל אחד מחכה שמישהו יהיה הראשון? רקדנים סמויים הם הפתרון למבוכה. היום רקדנים סמויים מוזמנים לאירועים שונים, פרטיים וגם עסקיים, כדי להגביר את העוצמה שיש על רחבת הריקודים וכדי ליצור עניין. בניגוד לרקדנים שבאים כדי להופיע, רקדנים אלה ייקחו חלק באירוע מתחילתו כדי להיראות משתתפים כמו כולם ואפילו יש להם סיפור כיסוי (כך שהם צריכים להיות לא רק עם כישורי ריקוד אלא גם משחק…), אבל כאשר מגיע שלב הריקודים באירוע, הם נכנסים לרחבה, מתחילים לרקוד וכך הרחבה מתחילה להתמלא. חברת sugar dance עוסקת בתחום ומעסיקה צוות רקדנים מקצועי, כולל רקדנים סמויים.

  רקדנים סמויים – מומחים להנעת קהל

  רקדנים סמויים לא רק מתחילים לרקוד ברגע המתאים, הם רוקדים באופן שיעורר עניין ושגורם לאורחים נוספים להגיע אל הרחבה. המוסיקה המושמעת הינה קצבית ומעוררת את הגוף. תנועות הידיים, הרגליים, החזה והאגן. התנועות הן פשוטות כך שכל אחד יכול לבצע אותן. הם יכולים לרקוד באופן חופשי כך שבטבעיות יצטרפו נוספים לרחבה שירקדו בסגנון חופשי. הם מדגימים את התנועות ויוצרים ריקודי שורות/ מעגל וכל מה שצריך הוא לחקות את התנועות. צורת הריקוד, גם אם היא אינדיבידואלית, היא יוצרת חיבור בין אנשים. בנוסף, ככל שאדם נכנס לתוך הריקוד, כך גדלים גם השחרור והביטחון ואיתם השמחה הפנימית והחיצונית והרצון ליצור קשר עם אדם שעד לפני כמה דקות היה זר.

  להעצים את אפקט הריקוד בשלל דרכים

  להזמנת רקדנים סמויים לאירוע אפשר להוסיף עזרים שיעצימו את השמחה וההנאה, כאלה שמייד גורמים לאנשים להשתחרר ולהרגיש אווירה ססגונית ושמחה כמו כובעים, משרוקיות, בלונים ועוד. רקדנים סמויים כדאי להזמין למגוון אירועים תוך התאמת אופן וסגנון הריקוד, כמות הרקדנים ונקודות נוספות לסוג האירוע ולאווירה שרוצים ליצור בו. הם יכולים לקחת חלק בחתונה, בר/ת מצווה וימי הולדת חגיגיים. ניתן גם להזמינם לאירועים עסקיים מיוחדים בהם רוצים לייצור אווירה חמה, תוססת וססגונית.

  שירות מחברה ידועה

  חברת sugar dance מתמחה בתחום ומציעה פתרונות יצירתיים לכל אירוע, צוותי רקדנים מוכשרים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון בריקוד ותכנון ריקודים לאירועים. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   מאמרים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים