לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  לימוד ריקודים לטיניים

  אם אתם חולמים לדעת לרקוד תוך הפגנת שליטה וקצב, ואתם מרגישים שיש לכם קושי לקלוט את צעדי הריקוד הבסיסיים במסגרת קבוצתית – יש לכך פתרון פשוט מאוד. אתם מוזמנים להירשם לשיעורי לימוד ריקודים לטיניים וסגנונות ריקוד נוספים כמו סלסה או בצ'אטה, ואחרי כמה שיעורים בסיסיים תדעו לרקוד כמו שמעולם לא ידעתם. השיעורים ישפרו את הטכניקה והביטחון שלכם משמעותית, הם יילמדו בהתאמה לקצב שלכם ולצרכים שלכם, ואתם תובילו את רחבת הריקודים בביטחון ממש כמו רקדנים מקצועיים.

  מה לומדים? אילו סגנונות?

  אתם יכולים ללימודי ריקוד במגוון רחב של סגנונות. למשל, לימודי ריקודים לטיניים, כוללים סלסה ובצאטה. תוכלו גם ללמוד את סגנון הרומבה וגם סווינג נוסטלגי. גם לימודי וולס וטנגו זמינים עבורכם – ולמעשה אתם בוחרים מה אתם רוצים ללמוד בקצב שלכם, ולפי היכולות שלכם. את הריקודים הללו תלמדו יחד עם מורים מקצועיים שילוו אתכם צעד-צעד עד להצלחה, וכך תדעו בצורה מושלמת את כל צעדי הבסיס שאתם צריכים לדעת, ואף הרבה מעבר לכך.

  היתרונות שלנו

  רשימת היתרונות עבור לימוד ריקודים לטיניים ולימודי ריקוד נוספים כמו סלסה, צ'ה צ'ה צ'ה או ג'ייב למשל היא ארוכה. כמובן שלא ניתן להתעלם מהיתרון הבריאותי והספורטיבי, אך במקביל ישנם יתרונות נוספים כמו חיזוק הנפש, הביטחון העצמי והרגשה מנטאלית חיובית, היכולת להשתלב בקבוצות ריקוד ולהכיר אנשים חדשים, ואף להשתתף בתחרויות ריקוד מקומיות בתור התחלה. מגוון היתרונות הוא עצום וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לשיעורי ריקוד.

  להתחיל כאן ועכשיו  

  אם אתם שואלים את עצמכם איך מתחילים כבר עכשיו ללמוד, אז התשובה היא מאוד פשוטה. תוכלו להירשם לשיעורי ריקודים לטיניים אצל SugarDance אשר מציעים לכם מגוון של מורים מקצועיים בקשת רחבה של סגנונות ריקוד. תלמדו עם מורה אחד על אחד בדיוק את כל מה שאתם צריכים לדעת עד שתסגלו שליטה ויכולת טובה לרקוד על הרחבה. אחרי שתירשמו לשיעור ריקוד תשריינו לעצמכם ביומן את היומן והשעה – וזהו. בדקו מול המורה על לבוש נוח להגעה לשיעור, נעלי ריקוד מתאימות, והרבה מצב רוח. תוכלו גם לבחור בשיעור זוגי עם חברה או בן הזוג או לחלופין תוכלו ללכת ללימוד ריקודים סלוניים ולקרוע את הרחבה.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   מאמרים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים