לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  לימוד ריקוד סלסה

  בין כל העבודה, הניקיונות, החשבונות, הבישולים והילדים הקטנים, אתם מרגישים שכבר אין לכם זמן לעצמכם. אתם משועבדים לשגרה ולבית ומרגישים שאין אור בקצה המנהרה. אתם כבר תקופה מרגישים שזה הזמן לעשות שינוי, למשל למצוא תחביב חדש ולהשקיע בו. מבין התחביבים המוכרים תוכלו ללכת לעשות סאפ בים, ללכת לשיעורי משחק, לשחק טניס ועוד. אחד מהתחביבים שנהיים פופולריים יותר ויותר בקרב מבוגרים הוא לימוד ריקוד סלסה. סלסה הוא ריקוד בעל קצב טוב, תנועות קלות וסקסיות ולרוב בה בזוגות. הריקוד המהנה הוא אחד מסגנונות הריקוד הנפוצים ביותר בארץ ובעולם, ויש מועדונים רבים בכל העולם, וגם בישראל, אשר מתמקדים בריקוד סלסה. אם אתם רוצים להיות חלק מהקהילה הרוקדת ולייצר תחביב מגניב וכיף, אנחנו, SugarDance מקימים שיעורים קבוצתיים, זוגיים ואפילו פרטיים לכולם!

  מדוע לימוד ריקוד סלסה יעשה לכם טוב?

  לימוד ריקוד סלסה יעשה לכם טוב מסיבות רבות. ראשית, השיעורים, לא משנה כמה אנשים יהיו נוכחים בהם, יתקיימו פעם בשבוע באותו יום ושעה. הקביעות תגרום לכך שכבר תדעו מראש לא לקבוע כלום בזמן הזה, כי אותו- אתם מקדישים לעצמכם. הקביעות תגרום לכם להתמיד יותר לא משנה כמה חזרתם עייפים מיום העבודה ולא משנה כמה היום שלכם צפוף. שנית, תנועה וספורט לעולם לא יוצאים מהאופנה, ויותר מזה, אין דבר חשוב מזה למען הבריאות. לא כל ספורט חייב להיות מלווה בסבל רב, וריקודים יגרמו לפעילות הספורטיבית  להיות מהנה וחווייתית. מעבר לזה שריקוד סלסה הוא טוב לגוף, הוא גם טוב לנפש, ואתם תראו כמה תרגישו טוב לאחר שעור ריקוד, בלי קשר להצלחה שלכם. דבר שלישי, התחביב החדש יגרום לכם להתעניין בכל עולמות הריקוד ותמצאו את עצמכם זמנכם הפנוי מתאמנים על הריקוד, צופים בסרטונים של ריקודי סלסה ולומדים על סגנונות ריקוד לטיניים שונים.

  לימוד ריקוד סלסה למתחילים או מתקדמים

  אנחנו SugarDance חברה המספקת שירותים של רקדנים לאירועים ושיעורי ריקוד לקבוצות ולפרטיים. בזכות השיעורים שמועברים על ידי הרקדנים המקצועיים ביותר והרקדנים שמצליחים להפתיע כל פעם מחדש את המוזמנים באירועים, אנחנו נחשבים למובילים בתחום.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   הריקודים שלנו נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים