לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סדנאות גיבוש למנהלים

  יום גיבוש למנהלים

  סדנאות גיבוש למנהלים מבוססות על שילוב של כיף אמיתי והנאה, המקרבים בין מנהלים לבין עבודה על מיומנויות שכל מנהל צריך בארגז הכלים שלו כמו ביטחון עצמי, יכולת להוביל, יכולת לראות את הצד השני ולהתאים את עצמו. לכן, סדנת ריקודים יכולה להיות תוכנית מצוינת ולהיות הבסיס של סדנאות גיבוש למנהלים. ריקוד מצד אחד משחרר, מכניס אנרגיות ומצב רוח טוב, ומצד שני עובד על מיומנויות חשובות. אנו בחברת sugar dance, נשמח בעזרת הניסיון והמיומנות שיש לנו, לבנות את סדנת הגיבוש המתאימה ביותר עבורכם.

  סדנאות גיבוש למנהלים – ריקוד חופשי שתורם גם לעבודה

  סדנאות גיבוש למנהלים המבוססות על ריקוד יכולות לכלול דברים שונים בתוכן. אפשר להחליט שמרכז האירוע או לפחות חלק ממנו מבוסס על ריקוד חופשי והמוני, פלאשמוב. המטרה כאן היא לגרום גם למנהלים המעונבים ביותר להשתחרר ולזרום. הדבר חשוב לא רק לאירוע הגיבוש עצמו, אלא יוסיף עוד כלי לארגז הכלים שלהם כמנהלים. היכולת ללכת בעקבות רעיון טוב ויוזמה של עובד או של הצוות הם חשובים ויכולים לתרום לאווירה ולעבודה טובה יותר. צוות הרקדנים יתחיל בריקוד ויעודד את האנשים להצטרף. השחרור של כל אחד יוסיף לאווירה נהדרת באירוע ולעוצמה שלו. כמו כן, זהו תרגול מעולה גם לחיי היום יום ולעבודה השוטפת כמנהלים ובכלל כבני אדם.

  סדנת גיבוש למנהלים

  ממנהלים לרקדנים לטיניים

  מלבד פלאשמוב, ריקוד המוני וחופשי, סדנאות גיבוש למנהלים יכולות להיות סדנאות ריקוד בהם ילמדו המנהלים סגנון ריקוד כלשהו לפי בחירה. אפשר להתאים את סגנון הריקוד לסביבות גילם של המנהלים. לימוד ריקוד זוגות יהיה פעילות מהנה, מצחיקה (אם לא ייקחו אותה ברצינות רבה מדי), שונה וגם הזדמנות להפעיל את הגוף במסגרת העבודה. מעבר לזה בריקוד כזה, הרוקדים צריכים להיות מתואמים, לעבוד בשיתוף פעולה, גם להוביל וגם להיות מובלים. אחרי סדנת ריקוד כזאת (או לפניה), אפשר לשלב גם מופע ריקוד מרהיב של רקדנים מקצועיים, החל מריקודי בטן ועד ריקודי סמבה. כך סדנאות גיבוש למנהלים הופכות לאירוע כיפי ומשמח שעל הדרך גם מלמד הרבה.

  חברת sugar dance מתמחה בריקוד, מעבירה סדנאות ריקוד למטרות שונות, כולל לאירועי חברה וסדנאות גיבוש. בעזרת הרקדנים המקצועיים, האירוע יהפוך למהנה ובלתי נשכח. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים