לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סדנאות העשרה לעובדים

  הרצאות העשרה לעובדים

  בכל עבודה, גם עבודה הנחשבת מעניינת ומגוונת, ישנה שגרה שהעובדים מחכים להזדמנויות לשבור אותה ולגוון מעט את יום העבודה שלהם. סדנאות העשרה לעובדים הנערכות במסגרת יום עבודה הן בדיוק ההזדמנות לה העובדים מחכים. הן יכולות לכלול תכנים שונים, חלקם קשורים ישירות לעבודה עצמה, להרחבת הידע או הכישורים הקשורים לצד המקצועי, חלקם מוקדשים לתחום הנראה לכאורה לא קשור לעבודה אך תורם למיומנויות שנדרשות מהעובדים ומשפיעות על תפוקה והאווירה במקום העבודה. ריקוד הוא תחום שיכול להיות המרכז של סדנאות אלה או לפחות להיות אחת הפעילויות הנעשות במסגרת הסדנה. גם מסיבת ריקודים המונית בסגנון פלאשמוב חופשי כולל בתוכו עבודה על מיומנויות שנדרשות לא מעט בעבודה כמו יכולת להשתחרר, להתגמש, לזרום עם רעיונות חדשים ולהשתלב בתוך דבר שנראה תחילה חדש לגמרי.

  סדנאות העשרה לעובדים – עם ריקודים מגוונים

  כאמור, במסגרת סדנאות העשרה לעובדים אפשר לשלב ריקוד פלאשמוב שמלבד הנאה רבה יש בו גם עומקים. בנוסף, אפשר לבחור סדנאות ריקוד המלמדות ריקוד מובנה כלשהו: ריקוד בסגנון לטיני כמו סלסה, רומבה ועוד או סגנון קלאסי כמו ואלס. כאן ישנה כבר עבודה בזוגות ולימוד ולא רק ריקוד חופשי. העבודה בזוגות דורשת משני הרקדנים להיות בתקשורת טובה ביניהם, לדעת להוביל אך גם להיות מובלים, לדייק ולשים לב לפרטים. כל אלה הם ללא ספק כישורים ומיומנויות שיכולים לתרום רבות במסגרת העבודה. כמובן שאפשר לשלב בין סדנת לימוד לבין מסיבת ריקודים חופשית. לשני הדברים יש מקום במסגרת סדנאות העשרה לעובדים והם ישלימו זה את זה.

  תכנון יחד איתכם וביצוע שלנו

  תכנון נכון הנעשה יחד עם מנהל הסדנה יביא לאירוע אפקטיבי, מלמד וגם מהנה. המומחה לריקודים ימליץ על הרפרטואר המתאים לאופי הסדנה ולהרכב המשתתפים בה. מסיבת ריקודים עשירת תוכן יכולה להתקיים בכל שלב מתוך מטרה להשיג את האפקט הנדרש. לכן, לפני האירוע אנו נשב יחד איתכם, נציע לכם אופציות שיכולות לדעתנו לתרום לאירוע ולהשתלב בו היטב ואתם תבחרו מה שיתאים לכם, בין אם זהו מופע רקדנים מקצועיים בסגנון שמתאים לכם, סדנת ריקוד או פלאשמוב.

  חברת sugar dance היא חברה המעסיקה רקדנים מקצועיים לכל אירוע, בין אם כרקדנים למופע או רקדנים סמויים לעידוד המשתתפים לרקוד. החברה מתאימה את התוכן לכל הרכב ולכל סוג אירוע. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים