לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סדנאות העשרה לעובדים

  הרצאות העשרה לעובדים

  בכל עבודה, גם עבודה הנחשבת מעניינת ומגוונת, ישנה שגרה שהעובדים מחכים להזדמנויות לשבור אותה ולגוון מעט את יום העבודה שלהם. סדנאות העשרה לעובדים הנערכות במסגרת יום עבודה הן בדיוק ההזדמנות לה העובדים מחכים. הן יכולות לכלול תכנים שונים, חלקם קשורים ישירות לעבודה עצמה, להרחבת הידע או הכישורים הקשורים לצד המקצועי, חלקם מוקדשים לתחום הנראה לכאורה לא קשור לעבודה אך תורם למיומנויות שנדרשות מהעובדים ומשפיעות על תפוקה והאווירה במקום העבודה. ריקוד הוא תחום שיכול להיות המרכז של סדנאות אלה או לפחות להיות אחת הפעילויות הנעשות במסגרת הסדנה. גם מסיבת ריקודים המונית בסגנון פלאשמוב חופשי כולל בתוכו עבודה על מיומנויות שנדרשות לא מעט בעבודה כמו יכולת להשתחרר, להתגמש, לזרום עם רעיונות חדשים ולהשתלב בתוך דבר שנראה תחילה חדש לגמרי.

  סדנאות העשרה לעובדים – עם ריקודים מגוונים

  כאמור, במסגרת סדנאות העשרה לעובדים אפשר לשלב ריקוד פלאשמוב שמלבד הנאה רבה יש בו גם עומקים. בנוסף, אפשר לבחור סדנאות ריקוד המלמדות ריקוד מובנה כלשהו: ריקוד בסגנון לטיני כמו סלסה, רומבה ועוד או סגנון קלאסי כמו ואלס. כאן ישנה כבר עבודה בזוגות ולימוד ולא רק ריקוד חופשי. העבודה בזוגות דורשת משני הרקדנים להיות בתקשורת טובה ביניהם, לדעת להוביל אך גם להיות מובלים, לדייק ולשים לב לפרטים. כל אלה הם ללא ספק כישורים ומיומנויות שיכולים לתרום רבות במסגרת העבודה. כמובן שאפשר לשלב בין סדנת לימוד לבין מסיבת ריקודים חופשית. לשני הדברים יש מקום במסגרת סדנאות העשרה לעובדים והם ישלימו זה את זה.

  תכנון יחד איתכם וביצוע שלנו

  תכנון נכון הנעשה יחד עם מנהל הסדנה יביא לאירוע אפקטיבי, מלמד וגם מהנה. המומחה לריקודים ימליץ על הרפרטואר המתאים לאופי הסדנה ולהרכב המשתתפים בה. מסיבת ריקודים עשירת תוכן יכולה להתקיים בכל שלב מתוך מטרה להשיג את האפקט הנדרש. לכן, לפני האירוע אנו נשב יחד איתכם, נציע לכם אופציות שיכולות לדעתנו לתרום לאירוע ולהשתלב בו היטב ואתם תבחרו מה שיתאים לכם, בין אם זהו מופע רקדנים מקצועיים בסגנון שמתאים לכם, סדנת ריקוד או פלאשמוב.

  חברת sugar dance היא חברה המעסיקה רקדנים מקצועיים לכל אירוע, בין אם כרקדנים למופע או רקדנים סמויים לעידוד המשתתפים לרקוד. החברה מתאימה את התוכן לכל הרכב ולכל סוג אירוע. מוזמנים ליצור קשר.

  סדנאות לעובדים

  סדנאות לעובדים

  כדי לשמור על המוטיבציה של העובדים ולחזק אותם חשוב לתת להם גם פעילויות שישברו את השגרה ויעבדו על מיומנויות שהעבודה עצמה לא תמיד שמה עליהן דגש. סדנאות לעובדים לא חייבות להיות לקחת יום שלם. ניתן להזמין גם סדנאות קצרות, כאלה האורכות כשעתיים. גם אם העובדים לא יעבדו בשעות אלה, זוהי השקעה משתלמת מבחינתכם כמנהלים. עובד שיש לו עניין בעבודה ומרגיש שמשקיעים בו גם התפוקה שלו תהיה בסופו של דבר גבוהה יותר. אחת האפשרויות שישנן לסדנאות אלה היא סדנת ריקוד, סדנה שיכולה לשלב בתוכה מספר פעילויות כמו לימוד סגנון מסוים של ריקוד זוגות או שהדגש יהיה דווקא על ריקוד חופשי המוני, פלאשמוב.

  כל היתרונות של סדנאות לעובדים הקשורות לריקוד

  במיוחד אם מדובר בעבודה שיש בה שעות רבות של ישיבה, הפסקה של שעתיים בהן יהיו העובדים בתנועה רבה היא מבורכת. התנועה משחררת ומחזירה את העובדים לחדר להמשך העבודה כשהם רעננים ונמרצים יותר. מעבר לעניין הפיזי, סדנאות ריקוד מקנות לעובדים כלים ומחזקות כלים קיימים הקשורים לתקשורת ביניהם, לשיתוף פעולה, לעבודת צוות ובכלל הן מקרבות ומגבשות. כדי ללמוד ריקוד על המשתתפים בסדנה להיות קשובים ומרוכזים למדריך. לאחר מכן מתחילה העבודה בין הרוקדים. הם ישתחררו בהדרגה ממבוכה, יעזרו אחד לשני בלימוד הצעדים ובכלל צריכים להיות קשובים זה לזה ומתואמים ביניהם. אלה ללא ספק דברים הנדרשים גם בעבודה עצמה.

  מופע ריקודים סוחף לשחרור והנאה

  סדנאות לעובדים יכולות לכלול גם  פעילויות נוספות כמו ריקוד פלאשמוב המוני שנבנה בהדרגה וגם בו יהיה תיאום בין המשתתפים  כדי שייווצר ריקוד סוחף ועוצמתי. ניתן לשלב גם מופע ריקודים בסגנונות ריקוד שונים כמו מופע לטיני או אתני בו ישתתפו רקדנים מקצועיים. אין ספק שמופע כזה סוחף אחריו וגורם גם לעובדים המשתתפים בסדנה לרקוד. המוזיקה, התלבושות וכל האווירה השמחה שנוצרת מביאה לפסק זמן וריסטארט אמיתי, גם אם הסדנה היא קצרה. חברת שוגרדאנס מתמחה בכל הקשור לריקוד ובניית סדנאות ריקוד. צוות הרקדנים המקצועי שלה מעביר את הסדנה או האירוע באופן שיהיה מהנה וגם ייתן ערך מוסף לעובדים. מוזמנים ליצור קשר.

  רקדנים סמויים SugarDance
  5.0
  מבוסס על 80 ביקורות
  powered by Google
  אבי מורה עם המון סבלנות ונתינהמקצוען אמיתי ומאד נחמד.אני בהחלט רואה אצלי שיפור בטכניקהובסגנון הריקוד.ממליצה בחום💃
  Michael ZolotovMichael Zolotov
  10:26 31 Aug 23
  מדהימים! עשו לנו את האירוע מאוד שמח ומאוד! הרקידו את כולם! הרחבה הייתה מלאה!! ממליצים בחום
  את אבי, בעלי ואני הכרנו כשהוזמנו למסיבה לטינית ורצינו קצת ידע בסיסי. פנינו אליו בלי שום ידע קודם בריקודים. אבי מיד התגייס, לימד אותנו בכזאת עדינות ומקצועיות. התחלנו לרקוד מ 0. אחרי המסיבה, ביקשנו ממנו להמשיך וללמד אותנו. המשכנו לרקוד והפעם ללא שום תכתיב חיצוני פשוט כי בזכותו "נדלקנו" על התחום.האופן שבו אבי מלמד התאימה לנו מאד וגרמה לנו להתאהב בתחום ולהתמקצע בורונית ואלון איזנשטדט
  PoliNa ShaykoPoliNa Shayko
  10:10 20 Jul 23
  מורה מקסים ומקצועי!אני ממש לא רקדנית, הוא הצליח לבנות לי ריקוד בדיוק ליכולות שלי, לשיר שביקשתי ובזמנים הלחוצים שהצבתי. התוצאה הייתה מושלמת.
  אופק וקניןאופק וקנין
  08:07 07 Jul 23
  שירות מעולה! פניתי לאבי בהתראה קצרה וישר נענה לקחת את האתגר. יצרו לנו ריקוד מושלם שענה על כל הציפיות !
  Sapir AvidanSapir Avidan
  13:30 26 Jun 23
  שכרנו את אבי סוכר והכוריאגרפית טל נצר למסיבת סיום של כיתה ו', הצוות היה מקצועי, אדיב, שירותי ונעים.בזכות המקצועיות הילדים שיתפו פעולה והמופע היה מדהים.הכוריאגרפיה הייתה מושקעת, אבל מעל הכל היחס לילדים. ממליצים בחום- ביה"ס דורון.תודה רבה!
  מעין המרשלגמעין המרשלג
  04:42 14 Jun 23
  אבי היקרר!!תודה ענקית על הסבלנות האין סופית שלך, ההשקעה, ההבנה, והחשיבה על כל צעד וסיבוב.אין לנו ספק שבזכותך הערב השתדרג ועלה לגבהים חדשים.אתה אלוף ושימחת אותנו ברמות.עכשיו אני יכולה לשתף אותך שאני פחות רציתי לעשות ריקוד ובעלי ממש התחנן, כשאמר לי שסגר איתך שיעור היו לי ספקות, לא האמנתי שזו תהיה התוצאה הסופית, אני כל כך שמחה שעשינו את זה. כולםםם אמרו לנו שהריקוד היה מהמם, והמון בזכותך.הריקודים יצאו שניהם באמת מושלמים!!תודה על הכלללל ואיזה כיף שהיית ברגע האמת 🙏🏻❤️
  Dahlia GreidingerDahlia Greidinger
  16:34 04 Jun 23
  חוויה מדהימה מתחילתה ועד סופה, הכל בוצע בכזו מקצועיות וזמינות שלא תאמן.אהבתי: נהננו מהמקצועיות ומכמה שהצוות מקסים ונחמדהטיפ שלי: להקשיב לצוות המיומן מראש
  את אבי מצאתי בקבוצת פייסבוק כאשר חיפשנו מורה לריקוד שיעשה לנו ריקוד חתונה מיוחד ובלתי רגיל. למזלי נתקלתי הבחורה שהמליצה על אבי. מהשיחה הראשונה הבנו שמדובר במקצוען אמיתי!! אבי איש מקסים, רקדן מעולה ופשוט נעים להיות בחברתו. כל שיעור שהעברנו עם אבי היה כיף, נינוח ומלמד. אבי לוקח את השיעורים למקום שהוא מעל המצופה, תמיד זמין לשאלות ואפשר לשלוח לו סרטונים כשמתאמנים לבד בבית והוא נותן דגשים אפילו מחוץ למסגרת השיעור. אין אחד שלא החמיא לנו על הריקוד המדהים שלנו ❤️
  js_loader
  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   ריקוד יווני באירוע

   אם אתם מחפשים דרך נהדרת להנות מאירוע חברתי, אין כמו להצטרף לריקוד יווני. ריקוד יווני הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות היוונית, שמשקפ...
   המשך קריאה
   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים