לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סדנאות ריקוד

  סדנאות ריקוד מומלצות

  אם אתם מחפשים דרך להפעיל את הגוף ולחזק אותו בצורה שהיא מהנה, מרעננת ומגוונת, סדנאות ריקוד הן דרך מעולה לכך. הסדנאות מוצעות לכל אחד הרוצה להשתלב בפעילות מהנה ואינטנסיבית. הריקוד טוב לגוף ולנפש לכל אחד ובכל גיל, כשבכל שיעור אתם מעבירים מספר שעות המנתקות אתכם מענייני היום יום השגרתיים. ניתן ללמוד סגנונות ריקוד שונים על פי הרצון והחשק. אם סדנאות ריקוד נשמעות לכם כפעילות שהיא בהכרח קבוצתית, אנחנו בחברת sugar dance, חברה המתמחה בתחום הריקוד, מעבירים סדנאות אלה גם באופן פרטי ומגיעים עד אליכם.

  סדנאות ריקוד – בהדרכת מדריכים מיומנים

  כדי ללמוד את סגנון הריקוד שאתם בוחרים בצורה הטובה ביותר, סדנאות ריקוד צריכות להיות מועברות על ידי מדריכי ריקוד מוכשרים ובעלי ניסיון. המיומנות שלהם צריכה להיות גם בריקוד וגם בלימוד כך שילמדו  אתכם בצורה נכונה אך גם קלילה וקליטה. במהלך השיעורים לומדים לנוע בצורה גמישה, ואת הצעדים האופייניים לריקוד שבחרתם. כמובן שתוך כדי ההנאה שיוצרות סדנאות ריקוד, אתם מחזקים את שרירי הרגליים והאגן, מתרגלים קצבי נשימה, מפתחים קצב פנימי ועוד. זוהי חוויה רב חושית בה כל החושים מתחדדים. כל אלה הופכים אותה לחוויה לנהדרת. הסדנאות יכולות להיות אחד על אחד- מורה מול תלמיד, מורה המלמד זוג, או אפילו מספר זוגות יחד.

  כל אחד והסדנה המתאימה לו

  כדי להפיק את המירב ולמצות את כל הפוטנציאל של סדנאות ריקוד, חשוב להתאים אותן לכל משתתף. כל אחד יכול ללמוד לרקוד. הדבר אינו תלוי גיל או מין. עם זאת, אדם צריך להיות בעל בריאות תקינה כדי שיוכל לרקוד ולהתקדם. מעבר לתנאי הבסיסי של בריאות תקינה, ניתן להתאים את קצב הלימוד ואת סגנון הריקוד הנבחר לכל אחד בהתאם לכושר ולניסיון שלו והחשוב מכל, בהתאם למה שמעניין ומושך אותו, אם אלה סגנונות ריקוד לטיניים כמו סלסה, רומבה, צ'ה צ'ה צ'ה או סגנונות קלאסיים כמו ואלס.

  חברת sugar dance מתמחה בתחום ובין היתר מעבירה סדנאות ריקוד לכל גיל ולכל מטרה, כשהמטרה יכולה להיות פשוט רצון ללמוד אך גם צורך כמו לימוד ריקוד לחתונה. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   הריקודים שלנו נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים