לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סדנה זוגית ליום נישואין

  סדנה זוגית רומנטית לחיזוק הקשר

  ככל שמתרחקים מיום החתונה וחוגגים יותר ימי נישואין, כך קשה לבני הזוג להפתיע זה את זה וציון יום הנישואין הופך להיות בסיסי מאוד. אפשר ואפילו כדאי לצאת מהקופסה ולא לוותר על היום המיוחד עבורכם ולראות בו הזדמנות לחזק את הקשר ביניכם. סדנה זוגית ליום נישואין, סדנת ריקוד זוגית בה תלמדו סגנון ריקוד שמתחשק לכם או תבנו ריקוד משלכם, זהו רעיון נהדר שיכול להפוך את יום הנישואין למהנה במיוחד. כך אתם יוצקים תוכן ייחודי ומוסיפים לחוויה המרגשת בחייכם. הריקוד עושה טוב לגוף ולנפש לכל אחד בנפרד וגם לחיבור ולסינרגיה ביניכם. הרקדנים של חברת sugar dance ישמחו להעביר לכם סדנה זוגית ליום נישואין שתהיה ייחודית רק לכם.

  סדנה זוגית ליום נישואין החשוב מכולם: החתונה שלכם

  סדנה זוגית ליום נישואין עשויה להיות גם לקראת יום הנישואין עצמו, שהוא למעשה החתונה. היא תועבר על ידי מדריכי ריקוד מיומנים אשר ישמחו להעניק שעות לימוד מהנות לקראת האירוע. ניתן ללמוד ריקודים שונים ולרוב, בוחרים בריקוד ספציפי אותו אוהבים. המיוחדים יותר הם הלטיניים ובהם, סלסה, בצ'אטה, רומבה, גייב, צ'ה צ'ה צ'ה ואחרים. בזכות המיומנות של המדריך, כל אחד יכול למוד את הצעדים ללא קושי ולמתקשים ייבחרו ריקודים בעלי קצב וצעדים פשוטים. הסדנה יכולה לארוך מספר מפגשים עד לשלב בו תרגישו שאתם יכולים לרקוד מתוך שינה ממש. פעמים רבות גילוי עולם הריקוד אמנם מתחיל עם סדנה זוגית ליום נישואין הראשון, החתונה, בה הזוג רוקד על הרחבה כשכולם צופים, אך זוגות רבים לא רוצים להיפרד מהריקוד וממשיכים בסדנאות ריקוד גם אחרי.

  בחירת סגנון הריקוד המתאים לכם

  סדנה זוגית ליום נישואין היא אינדיבידואלית לכל זוג ולכן הזוג הוא המחליט על סגנון הריקוד האהוב עליו או מסקרן אותו. הוא יכול לבחור בין סגנון איטי לבין סגנון מהיר, סגנון שיש בו מן הקומיות או סגנון דרמטי. ניתן לבחור באחד או יותר מהסגנונות. כשזהו ריקוד לכבוד החתונה, אפשר להתחיל בביצוע ריקוד בני הזוג המסורתי אך לעודד את האורחים להצטרף אחר כך לרחבה בליווי והדרכת הרקדנים מטעם החברה. אין ספק שהדבר יהפוך את ריקוד הזוג, שישנו כמעט בכל חתונה לבעל עוצמה יוצאת דופן.

  חברת sugar dance מתמחה בתחום הריקוד וחיה אותו בכל רגע. היא מעבירה סדנאות ריקוד לכבוד חתונה או אירוע אחר וגם צוות הרקדנים שלה יוכל לקחת חלק באירוע, בין אם במופע מרהיב ובין אם כרקדנים סמויים שיעודדו את האורחים לרקוד. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים