לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  סצנת ריקודים חופשית ושמחה

  יצא לכם לעבור ברחוב באמצע היום ולראות אנשים רוקדים ושמחים? ממש "כנס של אנשים מאושרים" כמו שקרא לזה דני ליטני בשירו "ימות המשיח"? פלאשמוב היא בדיוק הדבר הזה: סצנת ריקודים חופשית בה הדבר הראשון שיבלוט הוא השמחה והסרת הדאגות. זהו ריקוד המבוסס על תנועות פשוטות כך שכל אחד יכול להצטרף, גם מי שתופס את עצמו ככזה שלא יודע לרקוד (מניסיוננו רב השנים: אין באמת דבר כזה לא לדעת לרקוד). הייחוד של הריקוד הנ"ל הוא הצטרפות ספונטנית. הוא מתאים לאירועים רבים שרוצים ליצור בהם שמחה ואוירה חמימה וכיפית. חברת sugar dance עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  פלאשמוב – גם ביישנים יכולים להצטרף

  בניגוד לריקוד בסגנון מסוים שיש לו חוקים משלו, פלאשמוב הוא סגנון ריקוד ללא תנאים. כל המטרה באמצעות המוסיקה הקצבית היא ליצור תחושת שחרור ושהגוף פשוט יזוז מעצמו. עם זאת, מוזיקה לא בהכרח תספיק בכל אירוע ולכל אחד. לרוב, צריך שיהיו הראשונים שיגרמו לאחרים להצטרף. לכן, בהזמנת פלאשמוב לאירוע כלשהו מחברת sugar dance , הריקוד מתחיל עם רקדנים מומחים השייכים לצוות ההפקה והם מעודדים אחרים לבוא לרקוד עימם. מכאן הדרך קצרה להצטרפות. רוקדים נוספים מצטרפים ויוצרים שורות ריקוד, מעגלים או פשוט מתמקמים באופן חופשי. כל אחד רוקד לעצמו ומזיז את גופו בקצב האופייני לו, אבל קיימת גם תחושת שייכות של ריקוד בקבוצה וחיבור אנושי. הסיטואציה הנוצרת היא נהדרת ומעוררת גלי שמחה, סינרגיה של ממש. כך מתרוממת המסיבה לגבהים חדשים. פלאשמוב מתאים לאירועי חתונה, בר ובת מצווה, או אירועים פרטיים אחרים כמו אירועי חברה.

  כשמוזיקה, קצב ותנועה נפגשים

  הקצב של המוזיקה והריקוד משחרר מאוד גם אנשים מאופקים בשגרה. הם מנסים להשתלב עם השכנים שלהם לרחבה. הרקדנים המובילים מדגימים את תנועות הידיים, הרגליים, האגן, החזה ויתר האיברים המשתתפים בתנועות והאחרים מחקים אותם בדרך המיוחדת שלהם. הם נהנים גם משחרור עצמי וגם מהריקוד יחד, מה שמעלה את השמחה וההנאה לרמות ששכחנו שאפשר להגיע אליהן.

  חברת sugar dance מתמחה וחיה את עולם הריקוד, מספקת רקדנים גלויים או סמויים לכל אירוע ובכל סגנון ריקוד, מלמדת ריקוד במגוון סגנונות ויודעת לעשות את מה שהוא לא מובן מאליו: פשוט לשמח וליצור קרבה בין אנשים. מוזמנים ליצור קשר.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   מאמרים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים