לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  רעיונות ליום הולדת 60

  רעיונות ליום הולדת 60 לאבא

  אם בעבר גיל שישים היה נחשב לגיל מבוגר ממש והיווה כניסה אל תוך הגיל השלישי, היום זה שונה. רבים מרגישים בגיל שישים משוחררים, על סף סיום העבודה ויציאה לגמלאות. מבחינתם זו חזרה לגיל עשרים או שלושים וכך הם גם רוצים לציין את יום ההולדת הזה. לכן, רבים המתקרבים לגיל, מחפשים רעיונות ליום הולדת 60 שיהיו ססגוניים, פראיים ובלתי נשכחים. בין הרעיונות המצליחים הוא מסיבת ריקודים בהדרכה וליווי של רקדנים מוכשרים. הם יעודדו וישלבו את האורחים במסיבה המהנה. ניתן לבחור סגנונות ריקוד שונים על פי הרצון והחשק. צוות הרקדנים של חברת sugar dance, המפיקים והמנהלים שלה ישמחו לקחת חלק בדבר ולעזור לכם בארגון מסיבה בלתי נשכחת.

  רעיונות ליום הולדת 60 שיהפכו את האירוע לתוסס וכיפי

  יתרון של גיל 60 הוא שרבים בגילאים אלה מרגישים נינוחים ועם ראש פתוח יותר מאשר בסביבות גיל הארבעים, בו יש יותר לחצים של עבודה או ילדים. עכשיו, כשהילדים כבר גדולים ואפילו יש נכדים שיכולים להשתתף במסיבה, האירוע יכול להיות שמח ותוסס באמת. עם זאת, כדאי לחשוב על רעיונות ליום הולדת 60 שישדרגו את האירוע ולא להסתמך נטו על מצב הרוח של האורחים, במיוחד אם המשתתפים לא בהכרח מכירים זה את זה. מסיבת ריקודים הינה אחד הרעיונות המשדרגים כל אירוע: רקדנים מגיעים בתלבושות עליזות ומעודדים את האורחים לרקוד ברחבה לצלילי מוסיקה קצבית ומשגעת. השירים הנבחרים מאפשרים לכל אחד להשתלב. התנועות הן גדולות, חופשיות ומפעילות את כל הגוף כך שגם אורחים שמזמן לא רקדו מוצאים את עצמם רוקדים ריקוד שהוא אישי אבל גם קבוצתי. כאשר נעים יחד נוצר חיבור בין האנשים המכירים אלו את אלו תוך כדי תנועה. גם אנשים זרים יכולים להתחבר במהירות והכימיה הנוצרת מעלה למעלה את השמחה, האושר וההנאה. אלכוהול (לא להגזים), בלונים, כובעים ועוד, יוסיפו לתחושת השמחה.

  רעיונות ליום הולדת 60 לאמא

  לקבל רעיונות ממי שחי ונושם ריקוד

  מנהל ומתכנן האירוע המוסיקלי והריקודים יכול להמליץ ולהציע רעיונות ליום הולדת 60 סביב הריקוד. ניתן לשלב בין לימוד ריקוד סלוני שאתם אוהבים, ריקוד לטיני או דווקא אירופאי קלאסי בזוגות ולאחר מכן לפצוח בריקוד שנלמד על הרחבה. אפשר כאמור לשלב רקדנים על הרחבה שימשכו את האורחים לרקוד, אפשר שחלק מהתוכנית יהיה מופע ריקודים מרהיב וססגוני- הכל פתוח ואפשרי כשהמחליט הוא כמובן בעל האירוע והשמחה.

  חברת sugar dance מתמחה בתחום הריקודים, מארגנת מופעי ריקוד או רקדנים סמויים שיחממו את האווירה על רחבת הריקודים, ונותנת לכל אחד שירות מקצועי עם יחס אישי. מוזמנים ליצור קשר.

  יום הולדת 60

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081



   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!




    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים