לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  רקדניות ברזילאיות

  רקדניות ברזילאיות לאירועים

  להקפיץ את רמת האנרגיה

  אירוע מושלם הוא אירוע שבו כל מי שרוצה לקום אל הרחבה ולהיסחף בריקודים מוצא את המקום עבורו, ואפילו אם הוא לא מכיר אף אחד בקהל כולו. לפעמים כל מה שאירוע כזה צריך זה פשוט זריקת צבע טובה והרבה קצב.

  רקדניות ברזילאיות על הרחבה תמיד מקפיצות את רמת האנרגיה באירוע בתוך רגעים. הן מביאות איתן את הקסם של הקצב הברזילאי, את התפאורה המהממת של התלבושות המסורתיות שפשוט אי אפשר להתעלם מהן, ואת ההרגשה שכל אחד יכול להזיז את הרגליים לפי הקצב הסוחף ולהפוך לרקדן ברגע.

  קפוארה

  קפוארה היא אומנות לחימה אפרו ברזילאית, העבדים הברזילאים היו מסווים את תנועות הלחימה שלהם בריקוד על מנת לא להיחשף. וכיום זאת אומנות לחימה מאוד פופולארית בישראל. המשלבת אומנות לחימה, אקרובטיקה, כלי נגינה ושירה.

  הלוחמים נלחמים או רוקדים בהודה (מעגל) כאשר שאר הלוחמים עומדים מסביב מוחאים כפיים ושרים.

  חוגגים אירוע חברה בקרוב? רוצים לארגן מסיבת סיום לתלמידים שהם בטוח לא ישכחו? לעשות פעילות מיוחדת באירוע החתונה? נשמע, שלכל אחד מהמקרים, מתאימות רקדניות. לרקדניות מגוון שימושים, כמו רקדניות סמויות, רקדניות גלויות, מורות לריקוד, רקדניות פלאש מוב, ובנוסף הן רוקדות בשלל סגנונות ריקוד כמו ריקודים סלוניים, היפ הופ, ריקוטים לטיניים וריקודים ברזילאיים. כשמיביאם רקדניות ברזילאיות לאירועים, אין ספק שהאירוע הופך להיות שמח יותר. מוזיקת הסמבה, הבגדים הצבעוניים, התנועות המהירות והקצביות מביאות לצופה חוויית ריקוד שלא ראה כמותה קודם, כך שהוא יכול לדמיין שהוא נמצא בקרנבל בברזיל. אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם רקדניות ברזילאיות, SugarDance היא חברה שמספקת מגוון שירותי רקדנים לכל הארץ!

  רקדניות ברזילאות לאירועים מיוחדים

  אין זה סוד שמי שמחלט להביא רקדניות ברזילאיות לאירועים עושה צעד פורץ דרך בישראל. בכל העולם ריקודים ברזילאיים נמצאים בתודעה כבר שנים רבות, כך בישראל סגנון הריקוד קרב לפריצה. רקדניות ברזילאיות מתאימות לסוגים רבים של אירועים, למשל חתונות, אירועי חברה, מסיבות ועוד. הרקדניות הן מקצועיות מאוד, כך שהן ירקדו ריקודים ברזילאיים מסורתיים, עם הבגדים הכי צבעוניים שניתן למצוא גם בקרנבל בריו דה גניירו וכמובן עם שמחת החיים האופיינית לברזיל. סגנון ריקוד ברזילאי נוסף שהוא גם שכיח הוא הקפוארה, שנוסד בתקופת העבדות בברזיל על ידי העבדים השחורים. גם לאחר העבדות המשיכו לרקוד ולהשתמש בקפוארה כאומנות לחימה, וכיום זהו אחד הריקודים הנפוצים ביותר בברזיל ואפילו בעולם. אצלנו, בנוסף לרקדניות ברזילאיות, תוכלו להשיג לכל אירוע גם רקדני קפוארה.

  רקדניות ברזילאיות לאירועים מחיר

  אנחנו SugarDance חברה המספקת שירותי רקדנים ורקדניות לכל הארץ, בין היתר רקדניות ברזילאיות לאירועים מגוונים. מלבד רקדנים ורקדניות לאירועים מיוחדים, אנחנו יכולים להעביר לכם שיעורי ריקוד בכל סגנון ריקוד שתבחרו, בקבוצות, לזוגות ואפילו שיעורים פרטיים. הרקדנים רואים בעבודתם כמצווה, היות ובמסגרת עבודתם הם זוכים לשמח עשרות אנשים מדי יום. אם את האירוע הבא שלכם אתם רוצים להפוך לבלתי נשכח, אירוע שרבים ידברו עליו גם הרבה אחרי שיגמר, הביאו רקדנים ורקדניות מקצועיים ולא תתחרטו!

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   SugarDance רקדנים לאירועים שמחים יותר

   סדנאות ריקוד

   סדנאות ריקוד מומלצות אם אתם מחפשים דרך להפעיל את הגוף ולחזק אותו בצורה שהיא מהנה, מרעננת ומגוונת, סדנאות ריקוד הן דרך מעולה ל...
   המשך קריאה

   לימוד ריקוד סלסה

   בין כל העבודה, הניקיונות, החשבונות, הבישולים והילדים הקטנים, אתם מרגישים שכבר אין לכם זמן לעצמכם. אתם משועבדים לשגרה ולבית ומ...
   המשך קריאה
   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים