לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081


  רקדנים סמויים ומפתיעים לכל אירוע

  כל מי שרוצה תעודת ביטוח לאירוע שמח, חייב לצרף למסיבה רקדנים סמויים. מדובר למעשה במספר רקדנים מקצועיים שמטרתם להתערבב בתוך קהל החוגגים ולגרות אותו להצטרף לרחבת הריקודים. פעמים רבות בעלי השמחה שמתכננים את האירוע שלהם לא חושבים על הפרטים הלכאורה קטנים הללו, ומתמקדים בעיקר בתכנון וחשיבה על מקום האירוע- באולם סגור או גן פתוח, מחיר המנות במקום והתפריט שיוגש, אם לבחור בלהקה או בדיג'יי, אך פחות חושבים על יצירת חוויה בלתי נשכחת לאורחי האירוע. אתם רוצים להחיות את הערב? ליצור חשק אצל כל אורח להצטרף ללא חשש אל רחבת הריקודים? כאן חברת שוגרדאנס נכנסת לתמונה.

  מי הם רקדנים סמויים ומה הם עושים?

  • הרקדנים הסמויים הינם רקדנים מקצוענים אשר מעמידים פנים שהם מוזמנים "רגילים" לאירוע. במהלך החגיגה הם לובשים דמות של אנשים שבאו לחגוג עם ההמון, אך התפקיד האמיתי שלהם הוא להתסיס את הקהל ולגרום לו להצטרף לרחבת הריקודים. הרקדנים הסמויים רוקדים ברחבה, מסירים את העכבות והביישנות של המוזמנים וגורמים להם להרגיש בנוח להצטרף גם הם ולרקוד למען בעלי השמחה.
  • הרקדנים הסמויים צריכים להיות מיומנים ולדעת כיצד לגרום לקהל להצטרף ולרקוד ללא חשש- הרבה פעמים אנשים שמוזמנים לאירוע נמנעים מלרקוד ולהצטרף למעגל הריקודים משלל סיבות, חלקם מתביישים, חלקם מרגישים לחץ וחרדה, חלקם פשוט לא יודעים לרקוד ומפחדים להראות מגושמים.
  • רקדן סמוי מיומן צריך להבין היטב עם איזה סוג של אוכלוסייה הוא מתמודד ואמור לרקוד בצורה שלא תרתיע אנשים עם מהלכים מורכבים, אלא ההפך- הוא יצטרך לשבור את הקרח עם טיפוסים שונים ולעורר בהם את החשק לעשות שמח.
  • על פי רוב מומלץ שיהיה סדר גודל של רקדן סמוי אחד על בערך חמישים איש. כלומר, באירוע של 300 איש יהיו 6 רקדנים סמויים. הם צריכים להתפרס לפינות מרוחקות זה מזה על מנת לתפוס כמה שיותר רקדנים פוטנציאלים מהקהל.

  רוקדים בשבילכם על רחבת הריקודים

  זה לא נעים לתכנן אירוע גדול, לחשוב על כל הפרטים הטכניים כמו תאורה, מנות, שירים ותפאורה אך להתאכזב ממה שאמור להוות את השמחה האמיתית של הערב- הריקודים, בגלל הענות דלה וביישנות הקהל. בשביל זה אנחנו כאן, רקדני שוגרדאנס, כדי לעורר את הקהל שלכם להצטרף אל החגיגה ולשמח אתכם ביום המאושר בחייכם.

  ריקודים לטיניים

  ריקודים סלוניים

  ריקודי סלסה

  לאירוע מושלם צלצלו עכשיו 052-3249081   אטרקציות לאירועים נוספים

   מלאו את פרטיכם ותכינו
   את החברה לערב שמח במיוחד!
    קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים